L32P050S05FS
TamuraTamura
Tamura
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L32P050S05FS
Manufacturer/Brand: Tamura
Product description SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Datasheets: 1.L32P050S05FS.pdf2.L32P050S05FS.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of L32P050S05FS
Part Number L32P050S05FS Manufacturer Tamura
Description SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 8198 pcs Data sheet 1.L32P050S05FS.pdf2.L32P050S05FS.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
L321F
L321F
Manufacturers: Crydom
Description: MODULE SCR/DIODE 15A 120VAC PCB