LK2125120M-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LK2125120M-T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LK2125120M-T
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 12UH 15MA 900 MOHM SMD
Datasheets: 1.LK2125120M-T.pdf2.LK2125120M-T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of LK2125120M-T
Part Number LK2125120M-T Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 12UH 15MA 900 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant