XVDEECNANF-12.000000
TaitienTaitien
XVDEECNANF-12.000000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: XVDEECNANF-12.000000
Manufacturer/Brand: Taitien
Product description CRYSTAL 12MHZ 12PF SMD
Datasheets: 1.XVDEECNANF-12.000000.pdf2.XVDEECNANF-12.000000.pdf3.XVDEECNANF-12.000000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of XVDEECNANF-12.000000
Part Number XVDEECNANF-12.000000 Manufacturer Taitien
Description CRYSTAL 12MHZ 12PF SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
XVDGGCNANF-27.000000
XVDGGCNANF-27.000000
Manufacturers: Taitien
Description: CRYSTAL 27MHZ 12PF SMD
In stock: 160491 pcs
Download: XVDGGCNANF-27.000000.pdf
RFQ
XVD-01
XVD-01
Manufacturers: Excelsys Technologies Ltd.
Description: CONFIG PWR CHASSIS 1200W 6 SLOT