AS-12.000MAQL-B
TXC CorporationTXC Corporation
AS-12.000MAQL-B Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AS-12.000MAQL-B
Manufacturer/Brand: TXC Corporation
Product description CRYSTAL 12.000MHZ 22PF TH
Datasheets: 1.AS-12.000MAQL-B.pdf2.AS-12.000MAQL-B.pdf3.AS-12.000MAQL-B.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of AS-12.000MAQL-B
Part Number AS-12.000MAQL-B Manufacturer TXC Corporation
Description CRYSTAL 12.000MHZ 22PF TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
AS-113
AS-113
Manufacturers: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Description: CURR SENSE XFMR 1:300CT 15A T/H
In stock: 30449 pcs
Download: AS-113.pdf
RFQ
AS-12M/2
AS-12M/2
Manufacturers: Carlo Gavazzi
Description: SURGE ABSORBER UNIT 60-127VAC
Download: AS-12M/2.pdf
RFQ
AS-114
AS-114
Description: CURR SENSE XFMR 1:500CT 15A T/H
Download: AS-114.pdf
AS-12.000MDHK-B
AS-12.000MDHK-B
Manufacturers: TXC Corporation
Description: CRYSTAL 12.000MHZ 20PF TH
Download: AS-12.000MDHK-B.pdf
AS-12083
AS-12083
Manufacturers: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: LARGE BASIC SWITCH COMPONENT
Download:
AS-12M/1
AS-12M/1
Manufacturers: Carlo Gavazzi
Description: SURGE ABSORBER 24-48VAC
Download:
AS-115
AS-115
Description: CURR SENSE XFMR 1:750CT 30A T/H
Download: AS-115.pdf
AS-12.000MAHK-B
AS-12.000MAHK-B
Manufacturers: TXC Corporation
Download: AS-12.000MAHK-B.pdf
Manufacturers: 3M
Description: 3M MOTOR AND HOUSING ASSEMBL
In stock: 263 pcs
Manufacturers: 3M
Description: 3M PREFILTER AS-120-10 1=1PC
Download: AS-120-10.pdf
AS-112
AS-112
Description: CURR SENSE XFMR 1:200CT 15A T/H
Download: AS-112.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year