GP1005HC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
GP1005HC0G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: GP1005HC0G
Manufacturer/Brand: TSC (Taiwan Semiconductor)
Product description DIODE ARRAY GP 600V 10A TO220AB
Datasheets: GP1005HC0G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of GP1005HC0G
Part Number GP1005HC0G Manufacturer TSC (Taiwan Semiconductor)
Description DIODE ARRAY GP 600V 10A TO220AB Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 306309 pcs Data sheet GP1005HC0G.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
GP1006 C0G
GP1006 C0G
Manufacturers: TSC (Taiwan Semiconductor)
Description: DIODE ARRAY GP 800V 10A TO220AB
In stock: 415927 pcs
Download: GP1006 C0G.pdf
RFQ
GP1006HC0G
GP1006HC0G
Download: GP1006HC0G.pdf
RFQ
Description: DIODE ARRAY GP 10A TO220AB
Download: GP1007 C0G.pdf
Description: DIODE ARRAY GP 400V 10A TO220AB
Description: DIODE ARRAY GP 100V 10A TO220AB
Download: GP1002HC0G.pdf
Description: DIODE ARRAY GP 600V 10A TO220AB
Description: DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220AB