MLG0603P68NJT000
TDK CorporationTDK Corporation
MLG0603P68NJT000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MLG0603P68NJT000
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 68NH 100MA 3.5 OHM SMD
Datasheets: MLG0603P68NJT000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of MLG0603P68NJT000
Part Number MLG0603P68NJT000 Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 68NH 100MA 3.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant