MLG0603P51NJTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLG0603P51NJTD25 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MLG0603P51NJTD25
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 51NH 100MA 3.5 OHM SMD
Datasheets: MLG0603P51NJTD25.pdf
Reference Price (In US Dollars)
15000 pcs
  • Message
Specifications of MLG0603P51NJTD25
Part Number MLG0603P51NJTD25 Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 51NH 100MA 3.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant