MLG0603P43NJT000
TDK CorporationTDK Corporation
MLG0603P43NJT000 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MLG0603P43NJT000
Manufacturer/Brand: TDK Corporation
Product description FIXED IND 43NH 110MA 2.9 OHM SMD
Datasheets: MLG0603P43NJT000.pdf
Reference Price (In US Dollars)
15000 pcs
  • Message
Specifications of MLG0603P43NJT000
Part Number MLG0603P43NJT000 Manufacturer TDK Corporation
Description FIXED IND 43NH 110MA 2.9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant