0412CDMCDS-R47MC
Sumida CorporationSumida Corporation
0412CDMCDS-R47MC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 0412CDMCDS-R47MC
Manufacturer/Brand: Sumida Corporation
Product description FIXED IND 470NH 5.4A 19 MOHM SMD
Datasheets: 0412CDMCDS-R47MC.pdf
  • Message
Specifications of 0412CDMCDS-R47MC
Part Number 0412CDMCDS-R47MC Manufacturer Sumida Corporation
Description FIXED IND 470NH 5.4A 19 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5176 pcs Data sheet 0412CDMCDS-R47MC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
0412CDMCDS-4R7MC
0412CDMCDS-4R7MC
Manufacturers: Sumida Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 1.9A 160 MOHM
In stock: 5555 pcs
Download: 0412CDMCDS-4R7MC.pdf
RFQ
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: HD30 SEALING PLUG
Download: 0413-003-1605.pdf
RFQ
04132
Manufacturers: 3M
Description: DISC PAD HOLDER 923 3" 1/4"