7203-12T0203
Storm InterfaceStorm Interface
7203-12T0203 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 7203-12T0203
Manufacturer/Brand: Storm Interface
Product description SWITCH KEYPAD 12 KEY 0.05A 24V
Datasheets: 1.7203-12T0203.pdf2.7203-12T0203.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Message
Specifications of 7203-12T0203
Part Number 7203-12T0203 Manufacturer Storm Interface
Description SWITCH KEYPAD 12 KEY 0.05A 24V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3029 pcs Data sheet 1.7203-12T0203.pdf2.7203-12T0203.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Coto Technology
Description: RELAY REED 3PST 1A 5V
In stock: 2825 pcs
Download: 7203-05-1010.pdf
RFQ
7203-12TW203
7203-12TW203
Manufacturers: Storm Interface
Description: SWITCH KEYPAD 12 KEY 0.05A 24V
Download: 7203-12TW203.pdf
RFQ
Manufacturers: Coto Technology
Description: RELAY REED 3PST 1A 12V
Download: 7203-12-1000.pdf
7203-16T0203
7203-16T0203
Manufacturers: Storm Interface
Description: SWITCH KEYPAD 16 KEY 0.05A 24V
Download: 7203-16T0203.pdf
Description: RELAY REED 3PST 1A 24V