RV511K07T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV511K07T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RV511K07T
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
Datasheets: RV511K07T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of RV511K07T
Part Number RV511K07T Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 188048 pcs Data sheet RV511K07T.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
RV5MJKUAL-S1
RV5MJKUAL-S1
Manufacturers: Belden
Description: REVCONN CAT5E JACK ALMOND
In stock: 10482 pcs
Download:
RFQ
RV511K10T
RV511K10T
Manufacturers: Stackpole Electronics, Inc.
Description: VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM