RPC2512KT2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512KT2R00 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RPC2512KT2R00
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description RES 2 OHM 10% 1.5W 2512
Datasheets: 1.RPC2512KT2R00.pdf2.RPC2512KT2R00.pdf
  • Message
Specifications of RPC2512KT2R00
Part Number RPC2512KT2R00 Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 2 OHM 10% 1.5W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant