RPC2512FT24K9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512FT24K9 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RPC2512FT24K9
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description RES 24.9K OHM 1% 1.5W 2512
Datasheets: 1.RPC2512FT24K9.pdf2.RPC2512FT24K9.pdf
  • Message
Specifications of RPC2512FT24K9
Part Number RPC2512FT24K9 Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 24.9K OHM 1% 1.5W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant