RPC2512FT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512FT100R Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RPC2512FT100R
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description RES 100 OHM 1% 1.5W 2512
Datasheets: 1.RPC2512FT100R.pdf2.RPC2512FT100R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of RPC2512FT100R
Part Number RPC2512FT100R Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 100 OHM 1% 1.5W 2512 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant