PCB7JB75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB7JB75R0 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PCB7JB75R0
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description RES CERAMIC 75 OHM 7W 5% WW
Datasheets: PCB7JB75R0.pdf
  • Message
Specifications of PCB7JB75R0
Part Number PCB7JB75R0 Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES CERAMIC 75 OHM 7W 5% WW Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant