PQ12RA11J00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ12RA11J00H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PQ12RA11J00H
Manufacturer/Brand: Sharp Microelectronics
Product description IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4
Datasheets:
  • Message
Specifications of PQ12RA11J00H
Part Number PQ12RA11J00H Manufacturer Sharp Microelectronics
Description IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3030 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PQ12RD11
PQ12RD11
Manufacturers: Sharp Microelectronics
Description: IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4
In stock: 6025 pcs
Download: PQ12RD11.pdf
RFQ
PQ12DZ51J00H
PQ12DZ51J00H
Description: IC REG LINEAR 12V 500MA SC63
Download: PQ12DZ51J00H.pdf
RFQ
PQ12RA1
PQ12RA1
Download: PQ12RA1.pdf
PQ12DZ51
PQ12DZ51
Download: PQ12DZ51.pdf
PQ12RA11
PQ12RA11