PR11-0-10.0A-XX-S
Sensata Technologies, AirpaxSensata Technologies, Airpax
Sensata Technologies, Airpax
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PR11-0-10.0A-XX-S
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR MAG-HYDR 10A PUSH-RESET
Datasheets: PR11-0-10.0A-XX-S.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3 pcs
  • Message
Specifications of PR11-0-10.0A-XX-S
Part Number PR11-0-10.0A-XX-S Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR MAG-HYDR 10A PUSH-RESET Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3519 pcs Data sheet PR11-0-10.0A-XX-S.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PR11-0-15.0A-XX
PR11-0-15.0A-XX
Manufacturers: Sensata Technologies, Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 15A PUSH-RESET
In stock: 4241 pcs
Download: PR11-0-15.0A-XX.pdf
RFQ
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 1A PUSH-RESET