LMLB1-1REC4-51-100.-1-01-V
Sensata Technologies, AirpaxSensata Technologies, Airpax
Sensata Technologies, Airpax
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: LMLB1-1REC4-51-100.-1-01-V
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR MAG-HYDR 100A LEVER
Datasheets: 1.LMLB1-1REC4-51-100.-1-01-V.pdf2.LMLB1-1REC4-51-100.-1-01-V.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 719 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 719 pcs
Reference Price (In US Dollars)
3 pcs
  • Message
Specifications of LMLB1-1REC4-51-100.-1-01-V
Part Number LMLB1-1REC4-51-100.-1-01-V Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR MAG-HYDR 100A LEVER Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
LMLB1-1REC4-51-32.0-1-01-V
LMLB1-1REC4-51-32.0-1-01-V
Manufacturers: Sensata Technologies, Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 32A LEVER
In stock: 974 pcs
Download: LMLB1-1REC4-51-32.0-1-01-V.pdf
RFQ
LMLB1-1REC4-51-10.0-1-01-V
LMLB1-1REC4-51-10.0-1-01-V
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A LEVER