IULK1-1-52-100.-01
Sensata Technologies, AirpaxSensata Technologies, Airpax
IULK1-1-52-100.-01 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IULK1-1-52-100.-01
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR MAG-HYDR 100A LEVER
Datasheets: IULK1-1-52-100.-01.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 924 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
Reference Price (In US Dollars)
3 pcs
  • Message
Specifications of IULK1-1-52-100.-01
Part Number IULK1-1-52-100.-01 Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR MAG-HYDR 100A LEVER Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 924 pcs Data sheet IULK1-1-52-100.-01.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
IULK1-1-51-80.0-01
IULK1-1-51-80.0-01
Manufacturers: Sensata Technologies, Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 80A LEVER
In stock: 1103 pcs
Download: IULK1-1-51-80.0-01.pdf
RFQ
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A LEVER
In stock: 1506 pcs
Download: IULK1-1-52-10.0-91.pdf
RFQ
IULK1-1-52-10.0-01
IULK1-1-52-10.0-01