IELK1-1REC4R-52-50.0-01-V
Sensata Technologies, AirpaxSensata Technologies, Airpax
Sensata Technologies, Airpax
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IELK1-1REC4R-52-50.0-01-V
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 50A
Datasheets: IELK1-1REC4R-52-50.0-01-V.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3 pcs
  • Message
Specifications of IELK1-1REC4R-52-50.0-01-V
Part Number IELK1-1REC4R-52-50.0-01-V Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 50A Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 1079 pcs Data sheet IELK1-1REC4R-52-50.0-01-V.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V
IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V
Manufacturers: Sensata Technologies, Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 80A
In stock: 798 pcs
Download: IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V.pdf
RFQ
IELK1-1REC4R-52-5.00-01-V
IELK1-1REC4R-52-5.00-01-V
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 5A