IELK1-1REC4R-52-100.-01-V
Sensata Technologies, AirpaxSensata Technologies, Airpax
Sensata Technologies, Airpax
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IELK1-1REC4R-52-100.-01-V
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 100A
Datasheets: IELK1-1REC4R-52-100.-01-V.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 800 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 800 pcs
Reference Price (In US Dollars)
3 pcs
  • Message
Specifications of IELK1-1REC4R-52-100.-01-V
Part Number IELK1-1REC4R-52-100.-01-V Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 100A Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 800 pcs Data sheet IELK1-1REC4R-52-100.-01-V.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
IELK1-1REC4R-52-15.0-01-V
IELK1-1REC4R-52-15.0-01-V
Manufacturers: Sensata Technologies, Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
In stock: 1022 pcs
Download: IELK1-1REC4R-52-15.0-01-V.pdf
RFQ
Description: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
In stock: 1538 pcs
Download: IELK1-1REC4R-34382-35-V.pdf
RFQ
IELK1-1REC4R-52-10.0-01-V
IELK1-1REC4R-52-10.0-01-V
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A