IELHK111-1-61-80.0-01-V
Sensata Technologies, AirpaxSensata Technologies, Airpax
Sensata Technologies, Airpax
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IELHK111-1-61-80.0-01-V
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR MAG-HYDR
Datasheets: IELHK111-1-61-80.0-01-V.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 323 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 323 pcs
Reference Price (In US Dollars)
3 pcs
  • Message
Specifications of IELHK111-1-61-80.0-01-V
Part Number IELHK111-1-61-80.0-01-V Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR MAG-HYDR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 323 pcs Data sheet IELHK111-1-61-80.0-01-V.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
IELHK111-1-61F-20.0-AD-01-V
IELHK111-1-61F-20.0-AD-01-V
Manufacturers: Sensata Technologies, Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A
In stock: 351 pcs
Download: IELHK111-1-61F-20.0-AD-01-V.pdf
RFQ
IELHK111-1-61-60.0-ABK-01-V
IELHK111-1-61-60.0-ABK-01-V
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 256 pcs
Download: IELHK111-1-61-60.0-ABK-01-V.pdf
RFQ
IELHK111-1-61F-12.0-A-01-V
IELHK111-1-61F-12.0-A-01-V
Description: CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 12A
In stock: 324 pcs
Download: IELHK111-1-61F-12.0-A-01-V.pdf
IELHK111-1-61-80.0-01
IELHK111-1-61-80.0-01
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 80A LEVER