229-3-1REC4-31989-50
Product Overview
Part Number: 229-3-1REC4-31989-50
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheets: 229-3-1REC4-31989-50.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 372 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
  • Message
Specifications of 229-3-1REC4-31989-50
Part Number 229-3-1REC4-31989-50 Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 372 pcs Data sheet 229-3-1REC4-31989-50.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 448 pcs
Download: 229-3-1-66-8-8-35.pdf
RFQ
229-3-1REC4-38295-2
229-3-1REC4-38295-2
Description: CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
In stock: 338 pcs
Download: 229-3-1REC4-38295-2.pdf
RFQ
In stock: 251 pcs
Download: 229-3-1REC4-36989-75.pdf
In stock: 386 pcs
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 30A 600VAC
In stock: 437 pcs
Download: 229-3-1-66-7-9-30.pdf
In stock: 330 pcs
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 50A 600VAC
In stock: 365 pcs
In stock: 334 pcs
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 416 pcs
In stock: 383 pcs
In stock: 296 pcs
In stock: 369 pcs
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year