229-3-1-62-7-8M-30-AH
Product Overview
Part Number: 229-3-1-62-7-8M-30-AH
Manufacturer/Brand: Sensata Technologies, Airpax
Product description CIR BRKR MAG-HYDR
Datasheets: 229-3-1-62-7-8M-30-AH.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 420 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 420 pcs
  • Message
Specifications of 229-3-1-62-7-8M-30-AH
Part Number 229-3-1-62-7-8M-30-AH Manufacturer Sensata Technologies, Airpax
Description CIR BRKR MAG-HYDR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 420 pcs Data sheet 229-3-1-62-7-8M-30-AH.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 470 pcs
Download: 229-3-1-62-4-7-45.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
In stock: 397 pcs
Download: 229-3-1-62-8-9-20.pdf
RFQ
229-3-1-62-5-9M-100-A
229-3-1-62-5-9M-100-A
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 100A 277/480VA
In stock: 313 pcs
Download: 229-3-1-62-5-9M-100-A.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 240VAC
In stock: 360 pcs
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 75A 480VAC
In stock: 320 pcs
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277/480VAC
In stock: 461 pcs
229-3-1-63-4-8-30-A
229-3-1-63-4-8-30-A
In stock: 416 pcs
Download: 229-3-1-63-4-8-30-A.pdf
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 50A 480VAC
In stock: 462 pcs
In stock: 399 pcs
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 80A 480VAC
In stock: 383 pcs
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 30A 480VAC
In stock: 351 pcs
229-3-1-62-5-3-63-V
229-3-1-62-5-3-63-V
In stock: 324 pcs
Download: 229-3-1-62-5-3-63-V.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year