SC4437SK-3.3TRT
SemtechSemtech
Semtech
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC4437SK-3.3TRT
Manufacturer/Brand: Semtech
Product description IC VREF SERIES 3.3V SOT23-3
Datasheets: SC4437SK-3.3TRT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of SC4437SK-3.3TRT
Part Number SC4437SK-3.3TRT Manufacturer Semtech
Description IC VREF SERIES 3.3V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 230497 pcs Data sheet SC4437SK-3.3TRT.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC4431CSK-2TRT
SC4431CSK-2TRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5
In stock: 196949 pcs
Download: SC4431CSK-2TRT.pdf
RFQ
SC4431CSK-.5TRT
SC4431CSK-.5TRT
Manufacturers: Semtech
Download: SC4431CSK-.5TRT.pdf
RFQ
SC445TETRT
SC445TETRT
Description: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20TSSOP
Download:
SC4501MLTRT
SC4501MLTRT
Description: IC REG BOOST ADJ 2A 10MLPD
Download: SC4501MLTRT.pdf
SC4501MSETRT
SC4501MSETRT
Description: IC REG BOOST ADJ 2A 8MSOP
Download: SC4501MSETRT.pdf
SC4431CSK-1 TRT
SC4431CSK-1 TRT
Download: SC4431CSK-1 TRT.pdf
SC441CTETRT
SC441CTETRT
Download: SC441CTETRT.pdf
SC443ULTRT
SC443ULTRT
Description: IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 16MLP
Download: SC443ULTRT.pdf
SC442ULTRT
SC442ULTRT
Description: IC LED DRIVER RGLTR DIM 28UMLP
Download: SC442ULTRT.pdf
SC4502HMLTRT
SC4502HMLTRT
Description: IC REG BOOST ADJ 1.4A 10MLPD
Download: SC4502HMLTRT.pdf
SC446TETRT
SC446TETRT
Description: IC LED DRIVER RGLTR DIM 16TSSOP
Download: SC446TETRT.pdf
SC441TETRT
SC441TETRT
Download: SC441TETRT.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year