SC32300AULTRC
SemtechSemtech
Semtech
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC32300AULTRC
Manufacturer/Brand: Semtech
Product description MOTOR FET DRIVER W/ 5V LDO
Datasheets: SC32300AULTRC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of SC32300AULTRC
Part Number SC32300AULTRC Manufacturer Semtech
Description MOTOR FET DRIVER W/ 5V LDO Lead Free Status / RoHS Status
Quantity Available 283773 pcs Data sheet SC32300AULTRC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC324NG
SC324NG
Manufacturers: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Description: IC OPAMP 14DIP
In stock: 5233 pcs
Download:
RFQ
SC324DR2G
SC324DR2G
Description: IC OPAMP 14SOIC
Download:
RFQ
SC32-6R8
SC32-6R8
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 6.8UH 1.02A 232 MOHM
Download: SC32-6R8.pdf
SC32B-100
SC32B-100
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 10UH 1A 230 MOHM SMD
Download: SC32B-100.pdf
SC32300BULTRC
SC32300BULTRC
Manufacturers: Semtech
Description: MOTOR FET DRIVER W/ 3.3V LDO
Download: SC32300BULTRC.pdf
SC32-681
SC32-681
Description: FIXED IND 680UH 110MA 22.7 OHM
Download: SC32-681.pdf
SC324ADR2G
SC324ADR2G
Description: IC OPAMP 14SOIC
SC3203SETRC
SC3203SETRC
Manufacturers: Semtech
Description: IC REG BUCK ADJ 3A SYNC
Download: SC3203SETRC.pdf
Description: FIXED IND 82UH 310MA 2.45 OHM
Download: SC32-820.pdf
SC32B-101
SC32B-101
Description: FIXED IND 100UH 320MA 2.2 OHM
Download: SC32B-101.pdf
Description: FIXED IND 68UH 330MA 2.3 OHM SMD
SC32-8R2
SC32-8R2
Description: FIXED IND 8.2UH 900MA 285 MOHM
Download: SC32-8R2.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year