VNB35NV04TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB35NV04TR-E Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: VNB35NV04TR-E
Manufacturer/Brand: STMicroelectronics
Product description MOSFET OMNIFETII 40V 30A D2PAK
Datasheets: VNB35NV04TR-E.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of VNB35NV04TR-E
Part Number VNB35NV04TR-E Manufacturer STMicroelectronics
Description MOSFET OMNIFETII 40V 30A D2PAK Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 18576 pcs Data sheet VNB35NV04TR-E.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
VNB49N04TR-E
VNB49N04TR-E
Manufacturers: STMicroelectronics
Description: MOSFET OMNIFET 42V 49A D2PAK
In stock: 2735 pcs
Download: VNB49N04TR-E.pdf
RFQ
VNB35N07
VNB35N07
Description: MOSFET POWER 70V 35A D2PAK
Download: VNB35N07.pdf
RFQ
VNB35NV04
VNB35NV04
Description: MOSFET N-CH 40V 30A D2PAK