TS820-600B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS820-600B Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TS820-600B
Manufacturer/Brand: STMicroelectronics
Product description SCR 8A 20MA 600V DPAK
Datasheets: TS820-600B.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Message
Specifications of TS820-600B
Part Number TS820-600B Manufacturer STMicroelectronics
Description SCR 8A 20MA 600V DPAK Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 71044 pcs Data sheet TS820-600B.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TS81
TS81
Manufacturers: Vector Electronics & Technology, Inc.
Description: T-STRUT 1" X 8.12" ALUMINUM