TN3050H-12GY-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN3050H-12GY-TR Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TN3050H-12GY-TR
Manufacturer/Brand: STMicroelectronics
Product description SCR 1.2KV 19A D2PAK
Datasheets: TN3050H-12GY-TR.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of TN3050H-12GY-TR
Part Number TN3050H-12GY-TR Manufacturer STMicroelectronics
Description SCR 1.2KV 19A D2PAK Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 25715 pcs Data sheet TN3050H-12GY-TR.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S6020L
S6020L
Manufacturers: Littelfuse Inc.
Description: NON-SENSITIVE GATE 20.0A 600V
In stock: 93779 pcs
Download: S6020L.pdf
RFQ
BT151U-500C,127
BT151U-500C,127
Manufacturers: WeEn Semiconductors Co., Ltd
Description: THYRISTOR 12A 500V SOT-533
Download: BT151U-500C,127.pdf
RFQ
TN3050H-12WY
TN3050H-12WY
Manufacturers: STMicroelectronics
Description: SCR 1.2KV 19A TO247-3
Download: TN3050H-12WY.pdf
C435M
C435M
Manufacturers: Powerex, Inc.
Description: THYRISTOR INV 400A 600V TO-200AB