STX83003-AP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: STX83003-AP
Manufacturer/Brand: STMicroelectronics
Product description TRANS NPN 400V 1A TO-92
Datasheets: STX83003-AP.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of STX83003-AP
Part Number STX83003-AP Manufacturer STMicroelectronics
Description TRANS NPN 400V 1A TO-92 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 171593 pcs Data sheet STX83003-AP.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
STX93003-AP
STX93003-AP
Manufacturers: STMicroelectronics
Description: TRANS PNP 400V 1A TO-92
In stock: 513030 pcs
Download: STX93003-AP.pdf
RFQ
STXR40AB00-0807AI
STXR40AB00-0807AI
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: CONN BACKSHELL ADPT SZ 9A OLIVE
Download: STXR40AB00-0807AI.pdf
RFQ
STX826
STX826
Description: TRANS PNP 30V 3A TO92
Download: STX826.pdf
STX790AG-AP
STX790AG-AP
Download: STX790AG-AP.pdf
STXF-INDART/USB
STXF-INDART/USB
Description: KIT DEBUGGER IN-CIRC ST7 USB
In stock: 276 pcs
Download: STXF-INDART/USB.pdf
STX83003
STX83003
Description: TRANS NPN 400V 1A TO-92