STRVS182X02F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STRVS182X02F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: STRVS182X02F
Manufacturer/Brand: STMicroelectronics
Product description TVS DIODE 128V 182V DO201
Datasheets: STRVS182X02F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of STRVS182X02F
Part Number STRVS182X02F Manufacturer STMicroelectronics
Description TVS DIODE 128V 182V DO201 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 91725 pcs Data sheet STRVS182X02F.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
STRVS241X02E
STRVS241X02E
Manufacturers: STMicroelectronics
Description: TVS DIODE 171V 241V DO15
In stock: 188946 pcs
Download: STRVS241X02E.pdf
RFQ
STRIKER
STRIKER
Manufacturers: Tripp Lite
Description: SURGE SUPPRESSR 120V 7OUT 6'CORD
Download: STRIKER.pdf
RFQ
STRIP 34-8 STRAIGHT BLADE
STRIP 34-8 STRAIGHT BLADE
Manufacturers: American Electrical, Inc.
Description: CASSETTE STRAIGHT BLADE REPLACE
Download: STRIP 34-8 STRAIGHT BLADE.pdf
STRVS248X02C
STRVS248X02C
Description: TVS DIODE 171V 248V SMC