STPS2H100AF
STPS2H100AF
Manufacturers: STMicroelectronics
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
In stock: 766740 pcs
Download: STPS2H100AF.pdf
RFQ
STPS2H100U
STPS2H100U
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
In stock: 395918 pcs
Download: STPS2H100U.pdf
RFQ
STPS2545CT
STPS2545CT
Description: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Download: STPS2545CT.pdf
STPS2H100A
STPS2H100A
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA