STD12NM50N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD12NM50N Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: STD12NM50N
Manufacturer/Brand: STMicroelectronics
Product description MOSFET N-CH 500V 11A DPAK
Datasheets: STD12NM50N.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of STD12NM50N
Part Number STD12NM50N Manufacturer STMicroelectronics
Description MOSFET N-CH 500V 11A DPAK Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 25318 pcs Data sheet STD12NM50N.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
STD12W-3
STD12W-3
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: MARKER CHEVRON 3 LEGEND WH
In stock: 597483 pcs
Download: STD12W-3.pdf
RFQ
STD12NF06T4
STD12NF06T4
Manufacturers: STMicroelectronics
Description: MOSFET N-CH 60V 12A DPAK
Download: STD12NF06T4.pdf
RFQ
STD12NM50ND
STD12NM50ND
Description: MOSFET N-CH 500V 11A DPAK