SM15T100CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T100CA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SM15T100CA
Manufacturer/Brand: STMicroelectronics
Product description TVS DIODE 85.5V 178V SMC
Datasheets: SM15T100CA.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of SM15T100CA
Part Number SM15T100CA Manufacturer STMicroelectronics
Description TVS DIODE 85.5V 178V SMC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 89316 pcs Data sheet SM15T100CA.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SM15T100CAHE3/57T
SM15T100CAHE3/57T
Manufacturers: Electro-Films (EFI) / Vishay
Description: TVS DIODE 85.5V 137V DO214AB
In stock: 246213 pcs
Download: SM15T100CAHE3/57T.pdf
RFQ
SM15T100CA-M3/57T
SM15T100CA-M3/57T
Download: SM15T100CA-M3/57T.pdf
RFQ
SM15T100AHE3/9AT
SM15T100AHE3/9AT
Download: SM15T100AHE3/9AT.pdf
SM15T100A-M3/9AT
SM15T100A-M3/9AT
Download: SM15T100A-M3/9AT.pdf
SM15T100CA-E3/9AT
SM15T100CA-E3/9AT
Download: SM15T100CA-E3/9AT.pdf
SM15T100CA-M3/9AT
SM15T100CA-M3/9AT
Download: SM15T100CA-M3/9AT.pdf
SM15T100A-E3/57T
SM15T100A-E3/57T
Download: SM15T100A-E3/57T.pdf
SM15T100A-M3/57T
SM15T100A-M3/57T
Download: SM15T100A-M3/57T.pdf
SM15T100CA-E3/57T
SM15T100CA-E3/57T
Download: SM15T100CA-E3/57T.pdf
SM15T100CAHE3/9AT
SM15T100CAHE3/9AT
Download: SM15T100CAHE3/9AT.pdf
SM15T100A-E3/9AT
SM15T100A-E3/9AT
Download: SM15T100A-E3/9AT.pdf
SM15T100AHE3/57T
SM15T100AHE3/57T
Manufacturers: Vishay Semiconductor Diodes Division
Description: TVS DIODE 85.5VWM 137VC SMC
Download: SM15T100AHE3/57T.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year