BTW69-1000RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTW69-1000RG Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: BTW69-1000RG
Manufacturer/Brand: STMicroelectronics
Product description SCR 1000V 50A 80MA TOP3
Datasheets: BTW69-1000RG.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Message
Specifications of BTW69-1000RG
Part Number BTW69-1000RG Manufacturer STMicroelectronics
Description SCR 1000V 50A 80MA TOP3 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant