2STBN15D100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
2STBN15D100 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 2STBN15D100
Manufacturer/Brand: STMicroelectronics
Product description TRANS NPN DARL 100V 12A D2PAK
Datasheets: 2STBN15D100.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Message
Specifications of 2STBN15D100
Part Number 2STBN15D100 Manufacturer STMicroelectronics
Description TRANS NPN DARL 100V 12A D2PAK Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 175588 pcs Data sheet 2STBN15D100.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
2STC4468
2STC4468
Manufacturers: STMicroelectronics
Description: TRANS NPN 140V 10A TO-3P
In stock: 6179 pcs
Download: 2STC4468.pdf
RFQ
2STBN15D100T4
2STBN15D100T4
Description: TRANS NPN DARL 100V 12A D2PAK