UAL5-100RF8
RiedonRiedon
UAL5-100RF8 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: UAL5-100RF8
Manufacturer/Brand: Riedon
Product description RES CHAS MNT 100 OHM 1% 7.5W
Datasheets: 1.UAL5-100RF8.pdf2.UAL5-100RF8.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of UAL5-100RF8
Part Number UAL5-100RF8 Manufacturer Riedon
Description RES CHAS MNT 100 OHM 1% 7.5W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant