S2-100RJ1
RiedonRiedon
S2-100RJ1 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S2-100RJ1
Manufacturer/Brand: Riedon
Product description RES SMD 100 OHM 5% 1W 2615
Datasheets: 1.S2-100RJ1.pdf2.S2-100RJ1.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
  • Message
Specifications of S2-100RJ1
Part Number S2-100RJ1 Manufacturer Riedon
Description RES SMD 100 OHM 5% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 197280 pcs Data sheet 1.S2-100RJ1.pdf2.S2-100RJ1.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S2-0R68J1
S2-0R68J1
Manufacturers: Riedon
Description: RES 0.68 OHM 5% 1W 2615
In stock: 137998 pcs
Download: S2-0R68J1.pdf
RFQ
S2-1/8A
S2-1/8A
Manufacturers: Essentra Components
Description: SHEET METAL PLUG: 2.125 IN (54 M
Download:
RFQ
S2-10RF2
S2-10RF2
Manufacturers: Riedon
Description: RES SMD 10 OHM 1% 1W 2615
Download: S2-10RF2.pdf
S2-10R2D8
S2-10R2D8
Description: RES SMD 10.2 OHM 0.5% 1W 2615
Download: S2-10R2D8.pdf
S2-12E
S2-12E
Manufacturers: Cynergy3
Description: RELAY REED SPST 1A 12V