S2-0R47J1
RiedonRiedon
S2-0R47J1 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S2-0R47J1
Manufacturer/Brand: Riedon
Product description RES 0.47 OHM 5% 1W 2615
Datasheets: 1.S2-0R47J1.pdf2.S2-0R47J1.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
  • Message
Specifications of S2-0R47J1
Part Number S2-0R47J1 Manufacturer Riedon
Description RES 0.47 OHM 5% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant