ST-PS-024-05
Red Lion ControlsRed Lion Controls
ST-PS-024-05 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ST-PS-024-05
Manufacturer/Brand: Red Lion Controls
Product description AC/DC CONVERTER 24V 120W
Datasheets: ST-PS-024-05.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 289 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 289 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
  • Message
Specifications of ST-PS-024-05
Part Number ST-PS-024-05 Manufacturer Red Lion Controls
Description AC/DC CONVERTER 24V 120W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 289 pcs Data sheet ST-PS-024-05.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ST-PS
ST-PS
Manufacturers: Panasonic
Description: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE