RM-3.33.3S/H
RECOM PowerRECOM Power
RM-3.33.3S/H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: RM-3.33.3S/H
Manufacturer/Brand: RECOM Power
Product description DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Datasheets: RM-3.33.3S/H.pdf
Reference Price (In US Dollars)
42 pcs
  • Message
Specifications of RM-3.33.3S/H
Part Number RM-3.33.3S/H Manufacturer RECOM Power
Description DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 15417 pcs Data sheet RM-3.33.3S/H.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
RM-3.315S
RM-3.315S
Manufacturers: RECOM Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 250MW
In stock: 19426 pcs
Download: RM-3.315S.pdf
RFQ
RM-4
RM-4
Manufacturers: Omron Automation & Safety
Description: RM-4 QUADSAFE
In stock: 118 pcs
Download:
RFQ
RM-AB0109
RM-AB0109
Manufacturers: LulzBot
Description: FILAMENT GRAY ABS 0.118" 1KG
Download: RM-AB0109.pdf
RM-3.33.3S/HP
RM-3.33.3S/HP
Manufacturers: RECOM Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 250MW