2341-2520-S-12
RAFRAF
2341-2520-S-12 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 2341-2520-S-12
Manufacturer/Brand: RAF
Product description HEX STANDOFF 1/4"-20 STEEL 4"
Datasheets: 1.2341-2520-S-12.pdf2.2341-2520-S-12.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of 2341-2520-S-12
Part Number 2341-2520-S-12 Manufacturer RAF
Description HEX STANDOFF 1/4"-20 STEEL 4" Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 24557 pcs Data sheet 1.2341-2520-S-12.pdf2.2341-2520-S-12.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: CRIMPERWIRE
In stock: 626 pcs
Download:
RFQ
2341-1032-S-12
2341-1032-S-12
Manufacturers: RAF
Description: HEX STANDOFF #10-32 STEEL 4"
In stock: 18950 pcs
Download: 2341-1032-S-12.pdf
RFQ
Manufacturers: Coto Technology
Description: RELAY REED SPDT 500MA 12V
Download: 2341-12-000.pdf
Description: TOOL EXTRACTION DYNAMIC D-3000
Download: 234168-1.pdf
Manufacturers: Coto Technology
Description: RELAY REED SPDT 500MA 5V
Description: TOOL HAND CRIMPER 26-30AWG SIDE
In stock: 90 pcs
Download:
Description: RELAY RF SPDT 500MA 12V
Description: CRIMPER WIRE SPECIAL
In stock: 600 pcs
Description: TOOL HAND CRIMPER 14-16AWG SIDE
In stock: 63 pcs
Description: RELAY RF SPDT 500MA 5V
Description: CRIMPER,WIRE
In stock: 570 pcs
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year