PA4548.821NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4548.821NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4548.821NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description INDUCTOR 0.82 UH SMT 7.3 X 6.9
Datasheets: PA4548.821NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4500 pcs
  • Message
Specifications of PA4548.821NLT
Part Number PA4548.821NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description INDUCTOR 0.82 UH SMT 7.3 X 6.9 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 240645 pcs Data sheet PA4548.821NLT.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PA4548.822NLT
PA4548.822NLT
Manufacturers: Pulse Electronics Corporation
Description: INDUCTOR 8.20 UH SMT 7.3 X 6.9
In stock: 234434 pcs
Download: PA4548.822NLT.pdf
RFQ
PA4563
PA4563
Manufacturers: Greenlee Communications
Description: HEAD REPLACEMENT BLADE CASS 4PR
Download: PA4563.pdf
RFQ
Description: HEAD REPLACEMENT BLADE CASS 5PR
Download: PA4562.pdf
Description: HEAD REPLACEMENT 110 W/CASS 5PR
Description: HEAD REPLACEMENT 110 W/CASS 4PR