PA4332.103NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4332.103NLT Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PA4332.103NLT
Manufacturer/Brand: Pulse Electronics Corporation
Product description FIXED IND 10UH 2A 216 MOHM SMD
Datasheets: PA4332.103NLT.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Message
Specifications of PA4332.103NLT
Part Number PA4332.103NLT Manufacturer Pulse Electronics Corporation
Description FIXED IND 10UH 2A 216 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant