TXS2SA-LT-4.5V
PanasonicPanasonic
TXS2SA-LT-4.5V Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TXS2SA-LT-4.5V
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description TXS RELAY 2 FORM C 4.5V
Datasheets: TXS2SA-LT-4.5V.pdf
Reference Price (In US Dollars)
40 pcs
  • Message
Specifications of TXS2SA-LT-4.5V
Part Number TXS2SA-LT-4.5V Manufacturer Panasonic
Description TXS RELAY 2 FORM C 4.5V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 16567 pcs Data sheet TXS2SA-LT-4.5V.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TXS2SA-LT-4.5V-X
TXS2SA-LT-4.5V-X
Manufacturers: Panasonic
Description: TXS RELAY 2 FORM C 4.5V
In stock: 19893 pcs
Download: TXS2SA-LT-4.5V-X.pdf
RFQ
TXS2SA-LT-3V-X
TXS2SA-LT-3V-X
Manufacturers: Panasonic
Description: TXS RELAY 2 FORM C 3V
Download: TXS2SA-LT-3V-X.pdf
RFQ
TXS2SA-LT-4.5V-Z
TXS2SA-LT-4.5V-Z
Download: TXS2SA-LT-4.5V-Z.pdf
TXS2SA-LT-3V-1
TXS2SA-LT-3V-1
Download: TXS2SA-LT-3V-1.pdf
TXS2SA-LT-4.5V-1-Z
TXS2SA-LT-4.5V-1-Z
Download: TXS2SA-LT-4.5V-1-Z.pdf
TXS2SA-LT-3V
TXS2SA-LT-3V
Download: TXS2SA-LT-3V.pdf
TXS2SA-LT-3V-Z
TXS2SA-LT-3V-Z
Download: TXS2SA-LT-3V-Z.pdf
TXS2SA-LT-4.5V-1-X
TXS2SA-LT-4.5V-1-X
Download: TXS2SA-LT-4.5V-1-X.pdf
TXS2SA-LT-3V-1-X
TXS2SA-LT-3V-1-X
Download: TXS2SA-LT-3V-1-X.pdf
TXS2SA-LT-4.5V-1
TXS2SA-LT-4.5V-1
Download: TXS2SA-LT-4.5V-1.pdf
TXS2SA-LT-6V
TXS2SA-LT-6V
Description: TXS RELAY 2 FORM C 6V
Download: TXS2SA-LT-6V.pdf
TXS2SA-LT-3V-1-Z
TXS2SA-LT-3V-1-Z
Download: TXS2SA-LT-3V-1-Z.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year