TXS2SA-LT-24V
PanasonicPanasonic
TXS2SA-LT-24V Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TXS2SA-LT-24V
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description TXS RELAY 2 FORM C 24V
Datasheets: TXS2SA-LT-24V.pdf
Reference Price (In US Dollars)
40 pcs
  • Message
Specifications of TXS2SA-LT-24V
Part Number TXS2SA-LT-24V Manufacturer Panasonic
Description TXS RELAY 2 FORM C 24V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 15695 pcs Data sheet TXS2SA-LT-24V.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TXS2SA-LT-24V-1-Z
TXS2SA-LT-24V-1-Z
Manufacturers: Panasonic
Description: TXS RELAY 2 FORM C 24V
In stock: 18434 pcs
Download: TXS2SA-LT-24V-1-Z.pdf
RFQ
TXS2SA-LT-24V-Z
TXS2SA-LT-24V-Z
Manufacturers: Panasonic
Download: TXS2SA-LT-24V-Z.pdf
RFQ
TXS2SA-LT-12V-1
TXS2SA-LT-12V-1
Description: TXS RELAY 2 FORM C 12V
Download: TXS2SA-LT-12V-1.pdf
TXS2SA-LT-24V-X
TXS2SA-LT-24V-X
Download: TXS2SA-LT-24V-X.pdf
TXS2SA-LT-12V-1-Z
TXS2SA-LT-12V-1-Z
Download: TXS2SA-LT-12V-1-Z.pdf
TXS2SA-LT-24V-1
TXS2SA-LT-24V-1
Download: TXS2SA-LT-24V-1.pdf
TXS2SA-LT-12V
TXS2SA-LT-12V
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Download: TXS2SA-LT-12V.pdf
TXS2SA-LT-12V-X
TXS2SA-LT-12V-X
Download: TXS2SA-LT-12V-X.pdf
TXS2SA-LT-24V-1-X
TXS2SA-LT-24V-1-X