TX2SS-L-4.5V
PanasonicPanasonic
TX2SS-L-4.5V Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: TX2SS-L-4.5V
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
40 pcs
  • Message
Specifications of TX2SS-L-4.5V
Part Number TX2SS-L-4.5V Manufacturer Panasonic
Description RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 26862 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
TX2SS-L-3V-Z
TX2SS-L-3V-Z
Manufacturers: Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
In stock: 34001 pcs
Download:
RFQ
TX2SS-L-5V
TX2SS-L-5V
Manufacturers: Panasonic
Download:
RFQ
TX2SS-L-4.5V-TH-Z
TX2SS-L-4.5V-TH-Z
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
Download: TX2SS-L-4.5V-TH-Z.pdf
TX2SS-L-5V-Z
TX2SS-L-5V-Z
TX2SS-L-4.5V-Z
TX2SS-L-4.5V-Z