HC4E-H-DC24V-H74
PanasonicPanasonic
Panasonic
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HC4E-H-DC24V-H74
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description RELAY GEN PURP 4PDT 24VDC
Datasheets:
  • Message
Specifications of HC4E-H-DC24V-H74
Part Number HC4E-H-DC24V-H74 Manufacturer Panasonic
Description RELAY GEN PURP 4PDT 24VDC Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 2720 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
HC4E-H-DC24V
HC4E-H-DC24V
Manufacturers: Panasonic
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V