HC1-HTM-DC48V
PanasonicPanasonic
HC1-HTM-DC48V Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HC1-HTM-DC48V
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Datasheets: HC1-HTM-DC48V.pdf
  • Message
Specifications of HC1-HTM-DC48V
Part Number HC1-HTM-DC48V Manufacturer Panasonic
Description RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6263 pcs Data sheet HC1-HTM-DC48V.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
HC1-HTM-AC6V-F
HC1-HTM-AC6V-F
Manufacturers: Panasonic
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
In stock: 11617 pcs
Download: HC1-HTM-AC6V-F.pdf
RFQ
HC1-HTM-DC100V-F
HC1-HTM-DC100V-F
Manufacturers: Panasonic
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V
Download: HC1-HTM-DC100V-F.pdf
RFQ
HC1-HTM-DC48V-F
HC1-HTM-DC48V-F
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V