ERO-S2PHF9R10
PanasonicPanasonic
Panasonic
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ERO-S2PHF9R10
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description RES 9.1 OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheets: ERO-S2PHF9R10.pdf
  • Message
Specifications of ERO-S2PHF9R10
Part Number ERO-S2PHF9R10 Manufacturer Panasonic
Description RES 9.1 OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4571 pcs Data sheet ERO-S2PHF9R10.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
ERO-S2PHF97R6
ERO-S2PHF97R6
Manufacturers: Panasonic
Description: RES 97.6 OHM 1/4W 1% AXIAL
In stock: 5371 pcs
Download: ERO-S2PHF97R6.pdf
RFQ
EROP3CSA
EROP3CSA
Manufacturers: Apex Tool Group
Description: TWEEZER POINTED VERY FINE 4.25"